آموزش سئو خارجی به همراه تکنیک‌های کلیدی یکتانت-سئو سمروش

با انجام و استفاده از بهینه سازی درست و یا به اصلاح مجله خبری سئو سفید می توانید به صورت پایدار و طولانی بالا باشید. من تصمیم دارم اینکار رو با تعداد کمی از صفحات شروع کنم.ابتدا با صفحه خانه یا اولین صفحه سایت. فکر کردم که پایان هر مقاله در سایت قبلی لینک همون مقاله در سایت جدید رو قرار بدم اما نمی دونم این کار درست هست یا نه. با استفاده از تحلیل داده های مبتنی بر تاثیر فصول بر تعداد جستجوها و همچنین شناخت رقبا می توان فرضیه هایی ایجاد کرد و از آنها در تعیین هدف بهره برد. یادگیری سئو این روزها یه چیزه و یاد دادن اون به بقیه کار بسیار دشوارتریه.

  • ممکن است در یک حوزه با رقابت کم در ۳ ماه بتوان به نتیجه رسید و در یک حوزه با رقابت شدید نیاز اختصاص بیش از یکسال وقت و انرژی روی سئوی سایت باشد.
  • برای آموزش سئو، در ابتدا باید با برخی از مفاهیم آن آشنا شوید.
  • بسیاری از افراد از لینک دادن به وب سایت های دیگر می ترسند، زیرا نمی خواهند “بازدید کنندگان خود را به سمت آنها بفرستند”.
  • سرعت بارگذاری نیز یکی از فاکتور های اصلی سئو سایت هست بنابراین همیشه سعی کنید از عکس های کم حجم استفاده کنید یا با استفاده از ابزارهای فشرده‌سازی تصاویر خود را فشرده کنید تا با افت سرعت مواجه نشوید.

اطلاعات بروز در اختیار کاربرانتان قرار دهید و هرچند وقت یکبار مقالات وبسایت را بروزرسانی کنید، بخش‌های جدید اضافه کنید و توضیحات دقیق‌تری از مطلب ارايه دهید. لینک داخلی یک لینک از یک صفحه از سایت به صفحه‌ای دیگر از همان سایت است. در مقابل لینک خارجی لینک از یک سایت دیگر به سایت شما است. شاید بهتر باشد که با کلمات کلیدی که کمتر جستجو می‌شوند شروع کنید، تا بتوانید با نوشتن مطالبی کوتاه، ترافیک اضافی دریافت کنید. اصطلاحا به این نوع از کلیدواژه‌ها که معمولا از چند کلمه تشکیل شده‌اند، کلیدواژه‌های دم دراز (Long-tail Keywords) گفته می‌شود.

Page Rank چیست؟

یا مثلاً توی همون سایت فروشگاهی، خیلی اوقات بهتره دسته بندی محصول رو سئو کنی. در رابطه با آموزش سئو هم میتونید روی لینک زیر کیلیک کنید. کافیه کلید واژه Schema Markup رو توی گوگل سرچ کنی، میتونی مطالب زیادی راجع بهش مطالعه کنی.

بجای آنکه دو صفحه مجزا برای رتبه گرفتن در هر دو حالت دارای ” در” و فاقد “در” ایجاد کنید. در این مدل، تیم سئو تنها به انجام اقداماتی می‌پردازد که از نظر گوگل تایید شده هستند و مطابق قوانین گوگل هستند. سئو کلاه سفید ریسک پنالتی شدن سایت را ندارد و به همین دلیل برخی افراد سراغ این روش می‌روند. بهینه‌سازی محتوا، بهینه‌سازی متاتگ‌ها و … از جمله اقداماتی هستند که در مدل سئو کلاه سفید انجام می‌شوند. با پیاده سازی اصول سئو تکنیکال و سئو داخلی، به موتورهای جستجو کمک کنید صفحات سایت شما را به طور موثر پیدا کنند، بخزند و فهرست کنند.

ضمن اینکه صفحاتی که ارور ۴۰۴ دارند و هیچ معادلی در سایتتان ندارند، می‌توانید روی صفحه تماس با ما ریدایرکت گروهی کنید. وردپرس متن توضیحات کوتاه را در تگ متادسکریپشن صفحه قرار می‌دهد اما با یواست شما می‌توانید متادسکریپشن اختصاصی برای هر صفحه بنویسید. در گام آخر باید دسته‌بندی یا تگ مرتبط به این مقاله یا محصول را انتخاب کنید. حالا زمان آن است که ساختار مقاله را با تگ‌های h2 مشخص کنید. در واقع با این مار؛ موضوع اصلی صفحه به موضوعات کوچک‌تری شکسته می‌شود.

Click Through Rate (CTR) یا نرخ کلیک چیست و چرا در سئو اهمیت دارد؟